BARNY'S Kolosztrum béta glükánokkal 30 db

Szabadalmaztatott bioaktív Yestimun®-nal dúsítva.

A C-vitamin, a szelén és a cink hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez.

Ideiglenes készlethiány

A Barny's® Kolosztrum béta-glükánokkal egy kombinált étrend-kiegészítő, amely kiváló minőségű szarvasmarha-kolosztrumot, szabadalmaztatott bioaktív Yestimun® -ot (80%-ban természetes poliszacharidokra standardizált béta-glükánok), C-vitamint, valamint szelént- és cink ásványi anyagokat tartalmaz, amelyek hozzájárulnak az immunrendszer megfelelő működéséhez.

A kolosztrum az eredete (szabadtartásos biogazdálkodás) és immunglobulin-tartalma (IgG) miatt különleges. A születés utáni legelső fejéskor, vagyis az első órákban nyerik ki, amikor a tápanyag-tartalom a maximális, még nem bomlik le és nem alakul át tejjé. Ezért a teljes kolosztrum tömeg 30%-os IgG-tartalmának standardizálása érhető el. Ezzel a tartalommal garantálható a többi fontos kolosztrum-komponens tartalma optimális arányban, mert a kolosztrum egészében hat.

8 ELŐNY:
1. Prémium kolosztrum
2. Az első órákban kinyert (4-6 óra)
3. Bioaktív Yestimun® – prémium béta-glükánok
4. Kiváló minőségű C-vitamin - NUTRA-C™ kelátokkal
5. Szerves szelén
6. Cink az immunitás támogatásáért
7. Optimális arány és kiegyensúlyozott összetétel a szinergikus hatásért
8. Kapszulákba csomagolva

ÖSSZETEVŐK:
30% IgG tartalmú szarvasmarha kolosztrum, Yestimun® (Saccharomyces cerevisiae élesztőből származó D-glükánok), csomósodást gátló anyag (zsírsavak magnézium sói, talkum, trikalcium-foszfát), NUTRA-C™ (kalcium-L-aszkorbát, magnézium-L-aszkorbát, kalcium-L-treonát), cink-oxid, szelénnel dúsított élesztő. Kapszulatok: sűrítőanyag (hidroxipropil-metil-cellulóz).

ADAGOLÁS:
Gyermekeknek 3 éves kortól 1 kapszula 1x naponta, 6 éves kortól 1 kapszula 2x naponta. Felnőtteknek 1 kapszula 3x naponta. A meghatározott ajánlott napi adagot nem szabad túllépni!

Notifikációs szám: 29139/2022

Barnys