BARNY'S Ultra-C imuno complex 30 db

A Barny's® ULTRA-C IMUNO COMPLEX egy kombinált vitamin- és ásványi anyag tartalmú étrend-kiegészítő, amely a NUTRA-CTM szabadalmaztatott formájában C-vitamint, valamit szerves cinket, szerves kötésű szelént és mikrokapszulázott D3-vitamint tartalmaz.

Ideiglenes készlethiány

* A C-vitamin hozzájárul a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez.
* A C-vitamin hozzájárul az idegrendszer normál működéséhez és a normál pszichológiai funkció fenntartásához.
* A C-vitamin hozzájárul az E-vitamin redukált formájának regenerálásához.
* A C-vitamin hozzájárul a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokhoz és az immunrendszer normál működéséhez intenzív testmozgás alatt vagy azt követően.
A NUTRA-C™ a Novotech Nutraceuticals, Inc. (USA) cég által bejegyzett védjegye.

* Az Ultra-C Imuno Complex C-vitamint, D3-vitamint, cinket és szelént tartalmaz, melyek hozzájárulnak az immunrendszer megfelelő működéséhez.
* Az étrend-kiegészítő C-vitamint, cinket és szelént tartalmaz, melyek hozzájárulnak a sejtek oxidatív stressz elleni védelméhez.

ÖSSZETEVŐK:
Összetevők: NUTRA-C™ (kalcium-L-aszkorbát, magnézium-L-aszkorbát, kalcium-L-treonát), csomósodást gátlók (trikalcium-foszfát, módosított kukoricakeményítő, zsírsavak magnézium sói, szilícium-dioxid, talkum), sűrítő anyag (hidroxipropil-metil-cellulóz), színezék (kalcium-karbonát), cink-glükonát, szelénnel dúsított élesztő, kolekalciferol.

ADAGOLÁS:
Felnőtteknek és 15 évesnél idősebb gyermekeknek 1 kapszula 1x naponta, lehetőleg reggel. Elegendő vízzel fogyassza. Az ajánlott napi adagot nem szabad túllépni!

Notifikációs szám: 27391/2021

Barnys