Tenmag Nattokinase enzim 400mg 30db kapszula

Tenmag Nattokinase enzim 400mg 30db kapszula

A Nattokinase enzim elősegíti az egészséges keringést, csökkenti a szívroham és a stroke kockázatát. A véralvadás csökkentésére is használják mellékhatások nélkül.

Minőségét megőrzi
2025.10.21
Egységár: 306 Ft/kapszul

Milyen előnyökkel jár a Tenmag Nattokinase enzim használata?

A Tenmag Nattokinase enzim különleges és egyedi, mivel olyan vegyület, ami egyszerre több érrendszeri betegséget megelőző farmakológiai hatással rendelkezik. Vérnyomáscsökkentő, támogatja a vérkeringést, csökkenti a visszeres panaszokat és a szív és érrendszeri betegségek kockázatát, valamint segít a trombózis kezelésében. Mindezek mellett meggátolja a vérrögök kialakulását, illetve oldja azokat.

Mi is az a Nattokinase enzim

A nattokináz egy natto nevű hagyományos japán ételből előállított enzim. A natto úgy készül, hogy a főtt szójababot a Bacillus subtilis nevű hasznos baktériummal erjesztik, amely az erjedési folyamat során a nattokináz enzimet termeli. Az enzimet ezután kivonják a táptalajból, és megtisztítják a táplálékkiegészítőkben való felhasználás céljából. A nattot több száz éve használják Japánban népi gyógymódként, szív- és érrendszeri betegségek kezelésére,

Hogyan fejti ki a hatását?

A nattokináz a fibrinogén, azaz a vérrögök kialakulását elősegítő fehérje lebontásával fejti ki hatását. Amikor ez a fibrinogén lebomlik, lehetővé teszi a szervezet számára, hogy hígítsa a vért és csökkentse annak viszkozitását. Ez megkönnyíti a szív pumpálását, ami segíthet a magas vérnyomás csökkentésében és az artériák túlzott vérrögképződésének megelőzésében. Ezenkívül a Nattokinse enzim segíthet a szív- és érrendszeri egészség támogatásában azáltal, hogy növeli a nitrogén-oxid szintjét a szervezetben, ami ellazítja az ereket és segít megőrizni azok egészségét.

Tanulmányozták, hogy segít megelőzni és feloldani a trombózist és visszérgyulladást okozó vérrögöket. A tanulmányok azt mutatják, hogy a nattokináz segít csökkenteni a trombózis kockázatát azáltal, hogy lehetővé teszi a szervezet számára a fibrin lebontását, amely nélkülözhetetlen a vérrögök kialakulásához. A nattokináz emellett javítja a vérkeringést, csökkenti a gyulladást és javítja a vénák rugalmasságát, ami mind előnyös lehet a visszerek kezelésében. Ezért megállapítható, hogy a nattokináz pozitív hatással van mind a trombózisra, mind a visszerekre.

Tudta-e? A Nattokináz enzim a legmagasabb véralvadásgátló aktivitással rendelkezik a többi enzim között, ezért is nagyon ígéretes a szív és érrendszeri megbetegedésekben szenvedők kezelésében.

Kinek érdemes használni?

A Nattokinase-t széles körben vizsgálták a túlzott vérrögképződés vagy magas vérnyomás által okozott stroke vagy szívroham kockázatának csökkentésében rejlő lehetőségei miatt. Ha életkora vagy életmódbeli tényezők (például dohányzás vagy elhízás) miatt fennáll Önnél a fenti állapotok valamelyikének kockázata, akkor a Tenmag Nattokinase enzim szedése előnyös lehet. Azoknak is hasznos lehet, akik az eltömődött artériák okozta keringési problémáikon szeretnének javítani..

Összegzés:

Eddig talán még nem hallott a nattokináz enzim csodálatos előnyeiről. Ez a természetes kivonat bizonyítottan segíti a vérrögök feloldását, így fontos kiegészítője lehet azoknak, akiket szívbetegség vagy stroke veszélye fenyeget. Ha szív- és érrendszeri egészségének javítására keres megoldást, akkor ne keressen tovább, mint ez az erőteljes enzim. Kezdje el szedni a Tenmag Nattokinase enzimet még ma, és nézze meg, milyen változást hozhat az életében!

Forrás: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7078552/
EAN