TrueDark® Twilights Sunset Aviator éjszakai kékfény szűrő, átmenetes lencse

TrueDark® Twilights Sunset Aviator éjszakai kékfény szűrő, átmenetes lencse

Kékfény blokkoló szemüveg átmenetes lencsével

Divatos, formatervezett kialakítású, matt fekete, könnyű, rozsdamentes acél kerettel, az éjszakai kékfény blokkolásához. Az innovatív színátmenetes lencse-technológiával, összeköti az aktív és pihentető órákat a naplemente és a lefekvés között.

• Blokkolja a LED-es kijelzők, számítógépek által kibocsátott kékfényt
  • Blokkolja a telefon és a tablet által kibocsátott kékfényt
  • Optimalizálja az esti és az éjszakai hormonszintet
  • Javítja az alvás minőségét
  • Szinkronban tartja az alvás/ébrenlét ritmust
Egységár: 29 662 Ft/db
Kezdete: 2024.03.28   A készlet erejéig!
Kedvezmény 15
Megtakarítás 5 251 Ft

Kékfény blokkoló szemüveg innovatív, gradiens lencse-technológiával, amely tökéletesen segít áthidalni a naplemente és a lefekvés közötti aktív és pihentető órákat. Divatos vonalvezetésű, matt fekete, könnyű rozsdamentes acél kerettel, éjszakai fényszennyezés blokkolásához.

A TrueDark® szabadalmaztatott vörös-borostyán színátmenetes lencséi a mesterséges fények elleni védelmet biztosítanak napnyugta után. A lencse a felső részen sötétebb, hogy védje a szemet a távolabbi erős fénytől, az alsó részén világosabb, hogy ne zavarjon az esti számítógépen végzett munkában. Ideális eszköz az esti lecsendesítő rutin kialakításához, így használható - vacsora főzéshez, könyvolvasáshoz vagy tévénézéshez. Az átmenetes lencsék sötétebbek, mint a Daylights és a világosabbak, mint a Twilights lencséi.

TrueDark® Twilights piros lencséi megfelelő időben jelzik a testednek, ha sötétedés van, és nagymértékben hozzájárul ahhoz, hogy fel tudj készülni egy kiváló minőségű éjszakai alvásra. A Twilights szemüveggel olvashatsz, tévézhetsz vagy a számítógépeden, tableteden, telefonodon dolgozhatsz, mindeközben segíti az alvást szabályozó hormonokat éjszakai üzemmódban tartani. Amint a fejedet a párnádra hajtod, könnyen elalszol, és sokkal pihentetőbb lesz az alvásod is.Úgy lett fejlesztve, hogy lefekvés előtt 30-120 perccel viselve már a kék, a zöld és a lila hullámhosszúságú fénysugarak 92-100%-át blokkolja, nem engedi a szembe jutni. A nappali TrueDark® Daylights szemüvegekkel kombinálva 24 órás védelmet nyújtanak a szemünknek a káros fényekkel szemben.

Hogyan működik?

Amikor lemegy a nap, nem a kékfény az egyetlen, amely megzavarhatja alvás ciklusunkat, ezért többre van szükségünk egy kékfény-blokkolónál. A TrueDark® Twilights az első és egyedüli megoldás, amelyet melanopszinnal való együttműködésre fejlesztettek ki. A melanopszin a szemünkben található olyan fehérje, amelynek a feladata a fényelnyelés és az alvás-ébrenlét jelek küldése az agyba. Reagál a fény változásaira, különösen, ha ez a fény rövidebb hullámhosszúságú, azaz kékfény. Melanopszin nélkül nincs melatonin, nem elérhető a szervezet számára.

A TrueDark® Twilights szabadalom alatt álló piros lencséi megfelelő időben jelzik a testednek, ha sötétedés van, és nagy mértékben hozzájárul ahhoz, hogy fel tudj készülni egy kiváló minőségű éjszakai alvásra. A Twilights szemüveggel olvashatsz, tévézhetsz vagy a számítógépeden, tableteden, telefonodon dolgozhatsz, miközben segíti az alvást szabályozó hormonokat éjszakai üzemmódban tartani. Amint a fejedet a párnádra hajtod, könnyedén elalszol, és sokkal pihentetőbb lesz az alvásod is.

Állítsd meg az esti fényszennyezést a TrueDark® Twilights technológiával, amely felszabadítja a hormonokat és a neurotranszmittereket és elősegíti a jobb működést.

• Blokkolja a LED-es kijelzők, számítógépek által kibocsátott kékfényt
  • Blokkolja a telefon és a tablet által kibocsátott kékfényt
  • Tehermentesíti a szemet a megerőltetéstől
  • Javítja az alvás minőségét
  • Szinkronizálja az alvás/ébrenlét ritmusunkat

Kiknek ajánljuk?

• Diákoknak vizsgaidőszakra, amikor éjszakába nyúlóan kell tanulni.
  • Gamereknek, akik szintén sok időt töltenek el a monitorok előtt.
  • Sportolóknak és atlétáknak.
  • Irodai munkát végzőknek.
  • Alvászavarral küzdőknek.
  • Olyanok számára, akik kerülik az altatók szedését.
  • Azoknak, akik sokáig néznek tévét vagy késő estig dolgoznak LED-es számítógép monitorok előtt.
  • Akik gyakran érzik napközben, hogy stresszesek.
  • Akik sűrűn utaznak, pontosan tudják, hogy az mivel jár. A Twilights szemüveg kiváló az időzónaváltások kezeléséhez is.
  • Kismamák számára, akiknek sokszor fel kell kelni az éjszaka közepén, majd szeretnének gyorsan visszaaludni és reggel kipihenten ébredni.
  • Segítséget nyújt a nyári időszámítás idején, amikor a világosság gyakran az estébe nyúlik. Ilyenkor „korai sötétséget” biztosít, hogy jobb alvást biztosítson ebben az időszakban is.

Tulajdonságok

• Esti és éjszakai használathoz
  • Visszatükröződés mentes, anti reflektív bevonatú lencse
  • Divatos, formatervezett matt fekete, rozsdamentes acél kerettel
  • Összehajtogatható, kemény műbőr tokkal
  • Mikroszálas törlőkendővel
  • Átmenetes színezésű polár lencsék
  • Rugós sarokpántokkal a tökéletes illeszkedéshez
  • Blokkolja a kékfényt
  • Karcálló polikarbonát lencsék
  • Blokkolja a kékfény 99%-át és a zöld fény 73-93%-át

Termék adatok

• Súly: 312 g
  • Teljes hossz: 141 mm
  • Keret hossza: 65 mm
  • Keret szélessége: 50 mm
  • Szárhossz: 145 mm
  • Orrész elhelyezkedése: 13 mm

Fontos!

Ne használd vezetés közben vagy más olyan tevékenységhez, amelyet befolyásolhat a fáradtság, a mélységérzet vagy a színspektrum megváltozása!

EAN
PAL-855948007228